Ľudia

Goto down

Ľudia              Empty Ľudia

Odoslať pre Pútnik za Ne október 19 2014, 21:37

Vzhľad: Myslím, že ľudí nemusím nejako popisovať. Môžu byť rôznych veľkostí, chudí i tlstí, farba pokožke môže byť tmavá ako čokoláda alebo biela ako alabaster. Oči môžu mať tiež rôznych farieb, či už modré, hnedé, zelené, čierne, pričom sa môžu miesiť ich rôzne odtiene. Vlasy môžu mať dlhé, krátke, hnedej, čiernej, blond, ryšavej farbi, i tu v rôznych odtieňoch. Jednoducho je každý človek iný, ani jeden nie je rovnaký.

Starnutie: Ľudia sú v našom svete samozrejme rovnako smrteľný ako hocikde inde. Dožívaju sa maximálne sto rokov a i to už je úctyhodný vek.

Mágia: Ľudia sú ako celok zo všetkých rás najmenej nadaná rasa na mágiu. I tak má však každý jedinec inak veľký talent, niekto má v sebe väčší, niekto menší. U ľudí to však zistia len tí, čo sa stanú Jazdcami, pretože ľudia nemajú možnosť inak počuť Melódiu.

Náboženstvo: Ľudia vyznávajú jedno z náboženstiev podľa toho, na akom ostrove žijú. Tí na východe vyznávajú Východné náboženstvo, na severe Severné a podobne. Sú tu samozrejme i taký, čo nevyznávajú žiadne náboženstvo alebo uznávajú nejaké osobné božstvá, no takých mnoho nie je. Zväčša sú to obyvatelia ostravu Santiago.

Vlastnosti: Ľudia sa nachádzajú takmer všade a pokojne ich môžme označiť za najrozpínavejšiu rasu zo všetkých. Dokážu žiť takmer všade, či už v dolinách alebo horách. Prekvitá u nich hlavne remeselníctvo a sú to veľmi dobrí obchodníci. Inak sa však živia rôznymi povolaniami. Tiež sú veľmi vynaliezaví, za väčšinu nových vecí stoja práve oni. Dediny a mestá stavajú hlavne na miestach, ktoré sú pre nich najvýhodnejšie. Vlastnostiami sa inak tiež každý človek odlišuje. Spoločnú majú akurát len vytrvalosť a tvrdohlavosť, vďaka čomu dokážu vydržať mnoho a zväčša dosiahnu čo chcú. Dalo by sa i povedať, že sú i cieľavedomí, niekedy až moc.

Bydlisko: Ľudia žijú skoro na všetkých ostrovoch, no ich hlavným je ostrov Hinwais a po ňom Monaten. Tiež ich je dosť i na ostrove Reichwate.

Vzťah k prírode: Zo všetkých rás majú ľudia najslabší vzťah k prírode. Väčšina ľudí sa jej straní, pretože sa boja divej zvery a tí čo tam chodia sú väčšinou lovci. Niekedy sa jej niektorých miest strania aj čisto len z poverčivosti, keď sa o onom mieste rozprávajú nepekné historky.

Vzťah k iným rasám: Väčšina rás ich veľmi nemusí práve kvôli tomu, že sú ako mravci, rozlezení takmer všade a oni samy zrovna iné rasy dvakrát nemusia. To sa ale netýka Santiaga, kde žijú všetky rasy pokope pod dohľadom Jazdcov.
Pútnik
Pútnik
Admin

Počet príspevkov : 72
Join date : 17.09.2014

http://santiago.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.