Geografia ostrova

Goto down

Geografia ostrova Empty Geografia ostrova

Odoslať pre Pútnik za Ut október 14 2014, 17:37

Naša hra sa síce odohráva len na jednom ostrove, avšak okolo neho sa nachádza oveľa viac malých ostrovčekov, na ktorých žijú rôzne rasy. Prečítajte si, ktoré.

Geografia ostrova Te9igh2mbzo32hrdn6dk

Blízko ostrova Santiago sa nachádza malý ostrovček, taký výbežok do mora s názvom Sprint. Na tomto ostrove sídlil najmä Vlčí ľud, momentálne tu rozdelený na štyri kmene. Ostrov je obklopený lesom, avšak nachádzajú sa tu hlavne prérie, na ktorých sa nachádzajú oné kmene:
Západná časť-Restimoore
Južná časť-Füralle
Východná časť-Failon
Severná časť-Dünger.
Vlčí ľud žije v týchto kmeňoch, len niektorý jedinci žiju osamotene v lese. Žijú tu však najmä ľudia, ktorý sa rozťahujú po ostrove. Vlčí ľud sa pred nimi snaží kryť a s ľuďmi sa stýkajú len pri obchodoch, čo je len raz za čas.

Niekoľko kilometrov od ostrova Santiago je tiež ďalší ostrov zvaný Reichwate. [Reičvejt] Hlavné mesto tohoto ostrova je Revilliar. Ostrov obývajú najmä ľudia a sem-tam i nejaký poloelfovia.

Ľudia žijú však na každom ostrove aspoň jedna rodina, pretože táto rasa je veľmi rozšírená. Najčastejším ostrovom ľudskej rasy je však ostrov Hinwais [Hinweis] s hlavným mestom Carbami. Ďalší najrozšírenejší počet ľudí je na ostrove Monaten. Tento ostrov je pokrytý lesmi a jednou malou dedinou-Darvill, inak žiadne mestá tu nie sú.

Poloelfovia žijú s ľuďmi alebo elfmi, keďže Vlčí ľud je pre nich prehreškom voči prírode. (I keď ju neuctievajú) Majú však aj osobitný ostrov, kde sa nachádza len nečistá rasa Poloelfov-Spirdeus s hlavným mestom, v ktorom všetci žijú-Evansencë.

Ďalším ostrovom je ostrov Mario, na ktorom žije malá skupinka elfov a poloeflov. Ostrov je veľmi tichý, od ostrova Santiago je veľmi vzdialený, na niektorých mapách sa ani neukazuje.

Najvzdialenejším ostrovom je nepochybne ostrov Capture, ktorý je úplne celý pokrytý lesmi a žijú na ňom výlučne len elfovia. Tí na ostrov okrem svojej rasy inú nepustia.

Na mape by ste istotne našli aj neobývané ostrovy-teda sú obývané, no žije na nich len niekoľko rodín, inak len podivné tvory a to sa počíta ako neobývaný ostrov-ako napr. ostrov Argos, Elën, Tullio a Itallë.
Pútnik
Pútnik
Admin

Počet príspevkov : 72
Join date : 17.09.2014

http://santiago.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.