FAQ o hipogryfoch, gryfoch a jazdectve

Goto down

FAQ o hipogryfoch, gryfoch a jazdectve Empty FAQ o hipogryfoch, gryfoch a jazdectve

Odoslať pre Pútnik za So september 27 2014, 13:22

Ako sa stanem Jazdcom?
Mnohých z Vás iste trápi táto otázka. Po príchode sem a po tom, ako prijmeme Vašu registračnú kartu sa stávate Nováčikom, alebo inak nazvané v meste: Obyvateľom.
Vajcia hipogryfov a gryfov spočívajú v Svätani do doby, kedy sa objaví ich jazdec. Ak budete mať šťastie a administrátori sa zhodnú, že máte právo stať sa Jazdcom, jedno z vajec sa vyliahne a Vám príde správa s menom, pohlavím a približným opisom.
Vajcia sú tam len istú dobu, potom nastane v Svätyni niekoľko dňový, ba možno aj týždňový pokoj.

Ako zistím v hre meno svojej druhej duše?
Meno dostanete od Božstva, príde Vám v správe. No a herne ho zistíte tak, že len čo mláďa dosiahne 3./4. týždeň (niektorý skôr) začne hovoriť a meno Vám povie. (To si už napíšete sami, ako začne hovoriť a kedy, no musí to byť niekedy pred alebo po treťom/štvrtom týždni) No a keď už začne hovoriť, môžete napísať, ako sa vám predstavil. Reč gryfa/hipogryfa sa vyznačuje úvodzovkami a farebne. Možno istú dobu potrvá, kým si Vaša druhá duša vyberie svoje meno, ale môžete ho napísať hneď. Nezabudnite, že prvé slová sú ako u malých detí koktavé, väčšinou nedávajú zmysel a ťažko sa rozlúštia. Pochytajú niektoré slová od Vás, tak ak začnú hovoriť, aspoň tie, ktoré ste v hre použili (po vyliahnutí) ovládať už môže. Nie však úplne! A nezabudnite, že i hipogryfovia a gryfovia sa vyvíjajú celý život a vždy sa nejaké slová učia.

Ako zistím, že sa pre mňa jedno mláďa rozhodlo?
Príde Vám správa od Božstva. V tejto správe bude napísané, ktoré mláďa sa vyliahlo, akú je jeho meno, pohlavie, a nejaký bližší popis. (Ten si ale neskôr budete môcť stanoviť sami v karte)

Ako sa dohovorím s hipogryfom/gryfom?
Gryfovia/Hipogryfovia hovoria ľudskou rečou, ich reč sa vyznačuje do úvodzoviek a odlišujú sa ešte farbou, akú si hráč zvolí, keď začne mláďa rozprávať.

Ako pribúdajú do Svätyne vajcia?
Keď sa vajcia v Svätyni minú, jeden zo starších jazdcov pošle cez posla list na ostrov, na ktorom žijú hipogryfovia a gryfovia, aby boli tak milý a vyplnili dohodu, ktorá vznikla už pri prvých jazdcoch. Niekoľko hniezd sa uľahčí o jedno vajce a pár gryfích a hipogryfích slečien priletí na ostrov so svojim vajíčkom a uloží ho do Svätyne. Vtedy začína nové obdobie, kedy sa prichádzajú do Hradu nový vyvolený-Jazdci.
Pútnik
Pútnik
Admin

Počet príspevkov : 72
Join date : 17.09.2014

http://santiago.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.