Učitelia jazdcov - pre výcvik

Goto down

Učitelia jazdcov - pre výcvik Empty Učitelia jazdcov - pre výcvik

Odoslať pre Pútnik za Ne február 22 2015, 16:11

Nájdete tu spísaných starších Jazdcov, alebo Jazdkyne, ktoré sa budú podieľať na výcviku. Výcviku sa musia povinne zúčastniť všetci mladší jazdci, pretože od výcviku záleží vaše zameranie. Teda zameranie vašej postavy. Voľba je na vás, navyše sa na konci dlhého výcviku zvolia aj noví Vodcocia, pokiaľ sa preukážu byť šikovnými v odbore, ktorý si vybrali. Výcvik sa už organizuje a herne s ním bude oboznámený každý jazdec.

Aläes
Daria-nižšia svetlovláska s krehkým telíčkom. Má jednoduché svetlo hnedé vlasy s pramienkami blond, zväčša zviazané ebenovo čiernou stuhou. Vždy jej malú, okrúhlu tvár s takmer neviditeľnou bradou zdobí úsmev, alebo aspoň ľahko podvihnuté kútiky úst. Oči má svetlo modré, k okrajom trochu tmavšie. Nejden by povedal, že je slepá, pretože jej zreničky sú neuveriteľne svetlé a aj s modrými očami takmer splývajú.
Povahy je nesmierne milej a gravej, všetko mení na zábavu a vždy vyhľadáva spoločnosť. Je veľmi trpezlivá a preto nemá problém s tým niekoho učiť, aj keby nemal najmenší talent. Je veľmi šikovná a najlepšie jej ide pochopenie pre umenie, rada skladá básne, vymýšľa príbehy a citáty, čo z nej robí dobrú rozprávačku.


Niraya
Barie-Vyššia tmavovláska s útlym pásom. Obyčajné dievča ľudskej rasy, ako aj väčšina Jazdcov. Má jasnú tvár so žiarivým úsmevom a vždy sa snaží byť milá. Má v sebe pud sebazáchovy a nikdy sa nezníži na úroveň, kedy by sa mohla potopiť. Ale tým, že je zamilovaná vidí svet z inej perspektívy a aj v jantárových očiach to občas môžete vidieť jej zamyslenie, keď pláva niekde v oblakoch. To ale neznamená, že nevie byť prísna, ak sa jej niečo nepodarí, dlho si chladnú hlavu neuchová a vie sa pekne naštvať. Potom vie pekne zúriť.


Diennsia
Aria, žena veľmi štíhla, priemerne vysoká, s výraznými ženskými krivkami. Aria má mahagónovo hnedé vlasy a zelené oči s ľahkými iskrami. Neexistuje deň, kedy by nemala dobrú náladu. Nohy má dlhé a pekne stavané, čo jej dovoľuje ich kedykoľvek odhaliť. Dodávajú dojem, že je Aria v skutočnosti vyššia, ale nie je to pravda. Má o to kratšie telo s úzkymi pleciami a plochým bruchom.
Ako už bolo spomenuté, Aria je veľmi veselej povahy, nevadí jej spoločnosť, ale obľubuje samotu, najmä ak ide o vzdelávanie sa v oblasti medicíny. A aj napriek tomu, že ju zaujíma tento obor, he šikovná v oaždom smere. Až na umenie, do toho celkom nezasahuje, aj keď nejaké nadanie má.


Sienna
Athen-dievča s nadpozemskou krásou, dlhými havraními vlasmi a hnedými očami. Javí sa veľmi sympaticky, ale je to len jedna z jej zbraní, keď si vášnivo hľadá svoje obete. Často hovorí pervérzne a ľahko niekoho urazí, ak sa jej nepáči. Ženy väčšinou nemá v láske a hľadá len spoločnosť mužov, inak má radšej samotu. O vzdelanie sa nezaujíma, ale ak dostala už tú česť učiť Siennu, nemá problém s tým sa chvíľu starať o učenie. O to skôr, ak si potom bude môcť dovoliť oddych plný luxusu. Na dlhé preslovy ona nie je, vôbec nie je dobrou rozprávačkou a nevie sa dobre vyjadrovať. Rada sa nad ostatnými vyťahuje, keďže má čím, ale Siennine ženské zbrane neprevýši a to ju bude štvať. Občas vie byť pekne lenivá, najmä pokiaľ na tom záleží jej krása, o ktorú sa tak vzorne správa. Verí, že jej vzhľad ju robí najatraktívnejšou ženou na celom ostrove a v našom svete.


Aya
Diana-Diplomatické dievča s milým vzhľadom a očarujúcim pohľadom. Je nožšej postavy a jej tvár ju robí veľmi sympatickou a každého by hneď napadlo, že niet milšieho človeka. Je v tom aj jej zmysel pre módu. Vždy vesela, ako sa obliekať a akýkoľvek kus oblečenia vie posúdiť z prvého pohľadu. A vždy vám rada poradí, móda, to je jej a vadí jej, ak niekto nevie, ako má nechať svoju krásu vyniknúť. A verte, že ona z vás spraví krásneho, aj keby ste v to nevrili a všeličo si nahovárali. Nakoľko sa riadi heslim „Šaty robia človeka“, neverí, že by pre každého niečo nenašla. Aj to je dôvod, prečo váš outfit vždy zhodnotí a ak sa jej nepáči, pokojne vás naženie späť do hradu a s vašim vzhľadom sa rada zahrá. Vždy niečo komentuje aj pri krajčíroch, pred tým, ako sa stala Jazdkyňou to bolo predtým jej zamestnanie.
Pútnik
Pútnik
Admin

Počet príspevkov : 72
Join date : 17.09.2014

http://santiago.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.