Spoločenstvá jazdcov

Goto down

Spoločenstvá jazdcov Empty Spoločenstvá jazdcov

Odoslať pre Pútnik za Po február 16 2015, 20:25

Jazdci môžu byť slobodní, alebo sa môžu vybrať jednou zo štyroch ciest. Tieto cesty tvoria štyri odlišné skupiny. V žiadnej nie je potrebná prísaha, nemusíte sa sťahovať. Stále ostávate na svojom mieste v Južnej, alebo severnej veži, ale podieľate sa na výcviku podľa svojho záujmu.
Tieto skupiny majú svojho veliteľa, u ktorého sa noví členovia hlásia a ktorý väčšinou učí nových členov svojej skupiny. Ide čiste len o učiteľa, neplatí tam žiadna hierarchia, ale k učiteľovi by sa predsa len mal dodržiavať nejaký ten rešpekt.
Jazdci sa delia na:
Umelcov: Jazdcov, ktorí sa zaujímajú o umenie a vedu. zaoberajú sa najmä tvorivosťou, rozvíjajú svoj duchovný život pomocou umenia v podobe kresieb, malieb, kníh a inom druhu umenia.
Mágov: Jazdcov, ktorí sa zaoberajú Melódiou a mágiou, veria nie len v prax ale tiež v teóriu, keďže mágia vie byť ťažký súper a je potrebné sa na ňu najprv pripraviť.
Bojovníkov Jazdcov, ktorý sa zaujímajú o bojové umenia so všetkými zbraňami a tiež na boj s holými rukami. V prípade vojny stoja na čele.
Liečiteľov Jazdcov, ktorý sa zaujímajú o liečenie, lieky a mastičky na zranenia. Zaoberajú sa telami živých bytostí, aby boli pripravený zachraňovať životy.
Pútnik
Pútnik
Admin

Počet príspevkov : 72
Join date : 17.09.2014

http://santiago.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.