Poloelfovia

Goto down

Poloelfovia Empty Poloelfovia

Odoslať pre Pútnik za Po október 13 2014, 18:36

Vzhľad: Poloelfovia sú kríženci elfov a ľudí, preto sa na obe rasy podobajú svojím spôsobom. Každý jedinec má viac črtových vlastností buď po elfoch, alebo ľuďoch. Tieto bytosti majú zväčša aspoň mierne zašpicatené uši a oči mandľového tvaru. Sú vyšší než elfovia, ale sú rovnako krehký. Za to sa viac hodia na boj ako mágiu.

Starnutie: Poloelfovia starnú rovnako ako ľudia, preto snáď nie je potrebné, aby som to spisovala.

Mágia: Poloelfovia blízky vzťah k mágii veľmi nemajú, ich telesná konštrukcia sa viac hodí na boj ako mágiu. Tieto bytosti nemajú veľké nadanie na tento odbor, no sú aj taký, ktorý s mágiu zaobchádzajú ako elfovia.

Náboženstvo: Poloelfovia vyznávajú Západné alebo Severné náboženstvo, alebo občas aj prírodu.


Vlastnosti: Tieto bytosti majú blízko k ľuďom-rady bojujú, zväčša sú ich povahové vlastnosti záporné a ľudí veľmi neobľubujú, za to elfov si vážia. Tieto bytosti nemajú ani tak blízko k prírode, preto iba niektorý nejedia mäso. No väčšina si na takéto veci potrpí. Ale prečo sa väčšina poloelfov správa skôr ľudsky? To sa nedozvieme.

Bydlisko: Poloelfovia bývali buď na ostrovoch s ľuďmi, alebo elfmi, avšak niektoré rodiny si nájdu útočisko aj na osobitnom ostrove Spirdeus, v hlavnom meste-Evansence.

Vzťah k prírode: Len niektorý poloelfovia majú silný vzťah k prírode a dokážu to, čo elfovia, väčšina však nemá žiaden vzťah k prírode a je jej jedno, ako sa o všetko matka príroda postarala.

Vzťah k iným rasám: Poloelfovia si uctievajú jedine elfov, ľudí a vlčí ľud ich ani tak veľmi nezaujíma.
Pútnik
Pútnik
Admin

Počet príspevkov : 72
Join date : 17.09.2014

http://santiago.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.