Elfovia

Goto down

Elfovia                  Empty Elfovia

Odoslať pre Pútnik za Po október 13 2014, 17:50

Vzhľad: Elfovia sa od ľudí odlišujú najmä svojou výškou a silou, sú totiž nízky a krehký, sily veľa nemajú, avšak za to im pomáha príroda. Stavbou tela sa veľmi podobajú ľuďom, ale len niektorý dosahujú rovnakú výšku ako ľudia.
Elfovia majú jemnú pokožku, jemne rezanú tvár a mierne zašpicatené uši. Na rozdiel od ľudí, elfovia môžu mať rôzne farby očí, dokonca aj červené, pretože tento ,,dar" dostávajú od prírody. Oči majú väčšinou mandľový tvar.

Starnutie: Elfovia starnú pomalšie než ľudia a považujú sa za najstarší národ. Najstarší jedinci sa dožívajú až osemsto rokov a niektorý elfovia sú dokonca nesmrteľný.
Veľmi mladý: 0-20
Mladý: 21-49
Mladý dospelý: 50-199
Dospelý: 200-499
Starší dospelý: 500-799
Starý: 800-...

Mágia: Elfovia sú od prírody magicky nadaný, dokážu ju ovládať už od piateho roku života. Tieto bytosti majú krásny hlas, vďaka ktorému môžu spievať a vďaka spevu dokážu vytvoriť z prírody čokoľvek, čo potrebujú bez toho, aby poškodili prírodu.

Náboženstvo: Elfovia vyznávajú najmä prírodu, niektorý však veria aj v určitých Bohov, v ktorých veria ľudia.


Vlastnosti: Elfovia sú väčšinou láskaví, len málokedy sa stane, že by povaha elfov bola výbušná, či inak záporná. Sú umelecky založený, a každý elf má nejaký talent, ktorý využíva pre tvorbu umenia. Elfovia majú veľmi blízko k prírode a zvieratám, rozumejú všetkému živému. Sú to vegetariáni a nikdy by sa žiaden z nich neopovážil ochutnať mäso. Nenosia ani kožušiny zo zvierat, pretože i to by mohlo narušiť ich hierarchiu. Elfovia môžu mať len jediné dieťa za život, preto si vždy vyberajú, s akým partnerom ho budú mať. Len občas sa stane, že by elfovia splodili potomka s človekom, no aj také prípady sa stávajú.

Bydlisko: Väčšina elfov pochádza z jedného ostrova, kde ich je tisíce, pretože je celý ostrov posiaty lesom: Capture. Tento ostrov je už tisíce rokov chránený pred votrelcami inej rasy, akej sú elfovia.
Elfovia však tiež obývali kedysi aj iné mestá a niektorý tam stále žijú: ostrov Mario.

Vzťah k prírode: Elfovia majú veľmi vysoký vzťah k prírode a zvieratám, dokážu sa s nimi rozprávať, rozumejú reči všetkého, čo stvorila Matka príroda.

Vzťah k iným rasám: Elfovia sa zdržujú väčšinou pri elfoch, pretože len malá časť elfov je naučená žiť s ľuďmi. Záleží to však tiež na povahe elfa. K vlčiemu ľudu majú tieto bytosti veľmi blízko, keďže príroda a zvieratá sú im tiež veľmi blízke.
Pútnik
Pútnik
Admin

Počet príspevkov : 72
Join date : 17.09.2014

http://santiago.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.